czasowo zawieszone z racji na syt. epidemiologiczną

Czy laserowa korekcja wady wzroku jest dla Ciebie?

Poznaj szczegóły terapii… i sprawdź, czy Ty lub ktoś z Twoich najbliższych powinien umówić się na konsultację i porozmawiać ze specjalistą.

Osoby noszące okulary najczęściej doświadczają dyskomfortu w trakcie uprawiania sportu, jak narty, basen, aerobik… a może po prostu nie lubisz wiecznie zmieniać okularów w trakcie wakacji? Chciałbyś rozpocząć wymarzoną pracę, a wada wzroku stoi na przeszkodzie?

Laserowa korekcja jest Twoją szansą na realizację zawodową.

Laserowa korekcja wad wzroku to obecnie najbardziej precyzyjna i bezpieczna metoda korekcji wybranych wad wzroku. Pozwala zakwalifikowanym pacjentom odstawić okulary i soczewki kontaktowe. Może i dla Ciebie jest szansą na komfortowe życie.

Dla innych laserowa korekcja otwiera możliwości podjęcia pracy w zawodach, gdzie wada wzroku jest barierą do ich wykonywania.

W centrum okulistycznym LENS-MED zabiegi laserowej korekcji wad wzroku są wykonywane przez specjalistów o międzynarodowym doświadczeniu!

Polecamy naszym Pacjentom wykonanie korekcji wady wzroku z zastosowaniem tzw metody EpiLASIK (Moria). Metoda ta należy do najbardziej delikatnych dla oka, angażujących możliwie najmniejszą grubość tkanki rogówki celem korekcji wady wzroku. Rogówka po zastosowaniu EpiLASIK (Moria) goi się najczęściej idealnie bez pozostawienia blizn. EpiLASIK jest dostępne tylko w nielicznych ośrodkach w Polsce!

  • W centrum okulistycznym LENS-MED® taki rodzaj zabiegów przeprowadzany jest u osób powyżej 21 roku życia.

Laserowa korekcja wad wzroku dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą nosić okularów!

EpiLASIK (MORIA)

EpiLASIK (MORIA) – to nowoczesna procedura mająca na celu korekcję wady wzroku przy użyciu dodatkowego instrumentarium zwanego epikeratomem. W technice tej chirurg używa epikeratomu do oddzielenia płatka głównie w strefie nabłonka rogówki, celem wytworzenia bardzo cienkiego płatka, co daje możliwość operacji w mniejszym zakresie grubości rogówki. Następnie za pomocą wiązki lasera, działając pod uzyskanym płatkiem, modeluje się odpowiedni kształt rogówki w celu przywrócenia dobrego widzenia.

Ostateczną decyzję o możliwości wykonania zabiegu podejmuje lekarz po przeprowadzeniu w naszym ośrodku szczegółowych badań diagnostycznych – badania kwalifikującego do laserowej korekcji wad wzroku.

Najważniejsze elementy badania kwalifikacyjnego:

Laserowa korekcja wad wzroku koryguje:

Przeciwwskazania:

Call Now ButtonUmów się na wizytę! Skip to content