fbpx

OPTYK DYPLOMOWANY

Zapraszamy do współpracy z LENS-MED Okulistyka zabiegowa i Diagnostyka w skład którego wchodzą: centrum okulistyczne oraz dwa salony optyczne w Tychach. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko OPTYK DYPLOMOWANY.

Zakres zadań i obowiązków pracownika:

  • wykonywanie okularów korekcyjnych zgodnie z receptą
  • doradztwo przy w wyborze oprawek i soczewek okularowych
  • bezpośrednia obsługa klienta

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • otwartość na nowe wyzwania i pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę
  • dodatkowe premie za wyniki
  • możliwość rozwoju i szkoleń dodatkowych
Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: optyk@lensmed.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Call Now ButtonUmów się na wizytę!