NASZE SALONY W TYCHACH:

BOROWA 130

NARCYZÓW 24

OKULARY SZYTE NA MIARĘ

Co to znaczy?

Każde oko i każda twarz jest inna. Wspieramy Cię w wyborze właściwych opraw i soczewek, a następnie bardzo, bardzo starannie dopasowujemy do Ciebie Twoje nowe okulary.

Unikamy schematów! Twoje unikalne oczy zasługują na unikalny dobór wszystkich parametrów, a odpowiednio wykonane pomiary gwarantują najlepsze i prawidłowe widzenie w okularach. Jesteśmy po to, żebyś miał okulary najwyższej jakości.

POCZUJ RÓŻNICĘ

Nie tylko starannie dobieramy okulary, ale staramy się o bardzo dobrą i przyjazną atmosferę! Wiemy, że dobór zwłaszcza nowych oprawek może być nie tylko fascynujący, ale też czasem frustrujący. Trudno podjąć właściwe decyzje! Możesz liczyć na naszą wyrozumiałość i cierpliwość!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wybieramy oprawki oraz soczewki, które będą Ci długo służyły.  Chcemy, aby były różnorodne, ciekawe, zgodne z trendami, jak również pasujące nie tylko na każde oko...  ale i kieszeń! Dlatego do dyspozycji mamy wiele marek opraw. Jakość to dla nas połączenie wszystkich Twoich wymagań!

PRZEGLĄDY

Cenimy Twoją obecność w naszych salonach, dlatego każde okulary pozostają pod naszą opieką. Zawsze możesz, a nawet powinieneś co jakiś czas do nas zajrzeć i sprawdzić, czy z okularami wszystko ok. Dokręcimy śrubki, wyczyścimy, wymienimy noski!

PROMOCJA!

DRUGA PARA OKULARÓW
DLA CIEBIE LUB RODZINY

-50%

Dotyczy wyjątkowo wybranych modeli oprawek. Obowiązuje już, gdy pierwsza para kosztuje 450 pln.

BON 100 pln

Podejdź do nas na

BEZPŁATNE CZYSZCZENIE OKULARÓW

i odbierz BON o wartości do 100 pln na nowe okulary

WARTOŚĆ BONU ZGODNIE Z REGULAMINEM!

2x -10%

NA KOLEJNE OKULARY

Przy odbiorze okularów otrzymujesz od nas dwa bony -10%. Obydwa są dla Ciebie, ale możesz je też komuś podarować 🙂

Skip to content