Centrum okulistyczne LENS-MED sponsoruje młodych i zdolnych sportowców! Przez wiele lat wspieraliśmy Laurę Choma – zdobywającą bardzo dobre wyniki w kolarstwie górskim.

Laura startuje w zawodach kolarstwa górskiego od 4 roku życia.  Od tego momentu osiągnęła już wiele sukcesów. Od 2010 roku stała 39 razy na podium z tego 17 razy na pierwszym miejscu! Swoje doświadczenie zdobywa w Polsce oraz na trasach za granicami naszego kraju. Treningi sześć razy w tygodniu (z tego przynajmniej trzy razy w górach) to duże wyzwanie dla naszej zawodniczki, jednak dzięki ciężkiej pracy, odpowiedniej diecie, a przede wszystkim pasji, może osiągać wysokie wyniki.

Sezon 2017 będzie bardzo dużym wyzwaniem, ponieważ Laura  startować będzie głównie za granicą, przy bardzo mocnej konkurencji. Dojazd na starty takich zawodów to praktycznie 800 km w jedną stronę co weekend, ale to niezbędne by zdobywać doświadczenie na najwyższym poziomie.  Dzięki pomocy ze strony licznych sponsorów, w tym naszego Centrum Okulistycznego LENS-MED możemy ułatwić drogę Laurze do kolejnych medali. Cel jaki Laura założyła sobie jest bardzo ambity i prosty – Olimpiada w roku 2024 i 2028!

Mamy nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy Laury będzie  zdobywać najwyższe rowerowe szczyty i spełniać swoje marzenia! 

Wspieramy także sportowe zmagania i działania organizacyjne Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego ELEKTRO

 

 

Call Now ButtonUmów się na wizytę! Skip to content