OPINIE PACJENTÓW

Opinie, które Państwo zostawiacie pozwalają nam zmieniać się dla Was! Można to zrobić pozostawiając ją w obszarze GOOGLE lub wypełniając specjalny formularz w naszej recepcji 🙂 

 

GOOOOOOOOOORĄCO POLECAM !!!!!Miałam wykonaną laserową korekcję wzroku - widzę lepiej niż za czasów okularów. Wada zredukowana do zera !Niezwykle profesjonalna kadra, człowiek czuje, że oddaje swoje oczy w dobre ręce.Gdybym miala jeszcze raz wybor, to decyzja byłaby identyczna, ewentualnie trochę szybciej bym ją podjęła 🙂 🙂 :)POLECAM !
Jolanta Czakańska
Jolanta Czakańska
06:44 22 Aug 17
Wyjatkowe miejsce - z wyjatkowym personelem. Fachowa obsluga Pan z recepcji, rzetelna odpowiedz na kazde pytanie, nieodzwona pomoc przy dostepnosci godz wizyty, doskonaly dobor lekarza co do mojego problemu. Takze profesjonalna obsluga klienta w salonie optycznym, ktory jest na miejscu, co jest szczegolna zaleta oraz oszczednoscia czasu dla potencjalnego klienta. Otrzymalam na miejscu nie tylko pomoc medyczna, ale i wsparcie - a przede wszystkim zrozumienie mojego problemu, z ktorym dotychczas nikt nie potrafil sobie poradzic! Bede polecac na wszystkie 4 strony swiata!
Iwona Galan
Iwona Galan
12:53 31 Jul 17
W Lens-Med przeszłam zabieg korekci wady wzroku. Udao się całkowicie ją skorygować, mimo że wada była duża (7 dioptri)Nie miałam żadnych komplikacji po operacji, oczy goiły się dobrze.Mieszkam w Krakowie i bardzo sobie cenię elastyczne podejście do wizyt kontrolnych.Miło, sprawnie i efektywnie.Polecam 🙂
Anna S.
Anna S.
12:31 21 Jul 17
Lekarze światowego formatu z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Od razu czuć że człowiek jest w dobrych rękach. Miałam źle dobrane okulary, Dr Szendzielorz wypisał nowa receptę - migreny minęły, widzę świetnie. 6 innych okulistów nie miało pojęcia jak mi pomóc!
Helen Sh
Helen Sh
14:21 19 Jul 17
Teściowa musiała pilnie wykonać badanie tomografii oka. Udało się znaleźć bardzo szybki termin 🙂 dziękujemy!
Alicja Prochoń
Alicja Prochoń
12:36 24 Aug 17
Gorąco polecam. Profesjonalna i miła obsługa Pan z recepcji. Pani doktor fachowo zajęła się moimi oczami. Na miejscu jest salon optyczny gdzie zakupiłam nowe okulary co jest bardzo pomocne bo nie trzeba tracić czasu na szukani innego salonu. 🙂
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk
19:26 13 Sep 17
Wyjatkowe miejsce - z wyjatkowym personelem. Fachowa obsługa Pań z recepcji, znakomity dobór oprawek. Podejście lekarza bardzo profesjonalne. Szczerze polecam;)
Agnieszka Jarczewska
Agnieszka Jarczewska
08:01 23 Apr 18
Doświadczenie z różnymi okulistami mam spore. W Lens-Med zawsze byłem fachowo, kompetentnie i miło przyjęty. Dziękuję całemu zespołowi!
Andrzej Kumor
Andrzej Kumor
09:45 24 Apr 18
Miło i profesjonalnie! Jestem bardzo zadowolna z wizyty.
Joanna Górny
Joanna Górny
09:47 24 Apr 18
Godne polecenia miejsce. Po długim błąkaniu się po innych specjalistach trafiliśmy w końcu w dobre miejsce. W skrócie:- bardzo profesjonalne i konkretne podejście do pacjenta- wizyta bez opóźnień- możliwość zamówienia okularów bezpośrednio na miejscu - sympatyczna obsługa 🙂 Szczerze polecam!
Kamil Węgrzynek
Kamil Węgrzynek
14:21 24 Apr 18
Najlepszy okulista na świecie. Innego nie chce:)
Michał Michał
Michał Michał
14:24 18 May 18
Szybka i fachowa obsługa dorosłych i dzieci. Zdecydowanie polecam w nagłych przypadkach oraz przy umówionych wizytach.
Michał Rurański
Michał Rurański
15:54 31 May 18
Chciałem serdecznie podziękować za udaną korekcję wzroku wszystkim pracownikom Lensmed. Lekarze, jak i personel to naprawdę ekstraklasa. Na każdym kroku spotykałem się z życzliwością i zrozumieniem, a całe leczenie przebiegło przyjemnie i bezstresowo. Polecam tą klinikę każdemu i w każdym przypadku.
Bannditoss Bannditoss
Bannditoss Bannditoss
04:49 21 Jun 18
Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego okulisty. W Lens-med pracują najlepsi. A Panie w rejestracji zawsze miłe, uśmiechnięte i bardzo pomocne. Dziękujemy za wspaniałą opiekę!!!
Katarzyna Dembska
Katarzyna Dembska
16:41 19 Jul 18
Polecam klinikę Lens - Med!!! Pracują tam najlepsi specjaliści z ogromną wiedzą, którzy fachowo zajmują się pacjentem. Panie w recepcji i Panie pielęgniarki bardzo miłe i sympatyczne. Dziękuję Pani Doktor Joannie Klimek za troskliwą i profesjonalną opiekę. Pozdrawiam!!!
Artur Dembski
Artur Dembski
17:26 19 Jul 18
Cudowne i profesjonalnie podejście do pacjentów. Zarówno lekarzy jak i Pań z recepcji . Fachowcy z prawdziwego zdarzenia. Aż trudno uwierzyć że w Polsce można się spotkać lekarzy z tak olbrzymią wiedzą i równocześnie z takim podejściem do pacjentów . Gorąco polecam. Jeśli problemy z oczami to tylko do LENS MED.
Bożena Slipek
Bożena Slipek
04:44 25 Jul 18
Pod opieką Pana dr. Szendzielorza jestem już ponad 20 lat, więc myślę że jak najbardziej mogę się wypowiedzieć na temat jego osoby i zespołu który stworzył. W Lens medzie pacjent jest traktowany jak vip niezależnie od tego kim jest i gdzie pracuje. Panie recepcjonistki są bardzo miłe, uśmiechnięte i zawsze chętnie służą pomocą. Pani Stefa-pielęgniarka-zawsze uśmiechnięta, uprzejma, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta w każdym wieku, przy niej człowiek wpada zawsze w dobry nastrój i czuje się tak jakby był najważniejszym pacjentem w całym ośrodku. Lekarze są bardzo kompetentni, pełni empatii, robią wszystko żeby pomóc pacjentowi. Pan dr. Szendzielorz jest niesamowitym lekarzem jak i człowiekiem, który zawsze chce dla pacjenta jak najlepiej. Ja zawdzięczam mu to że widzę do tej pory, a wszyscy inni lekarze zostawili mnie samej sobie twierdząc że w ciągu pierwszego roku mojego życia stracę wzrok. Pan dr. sprawił, że widzę już 29 lat i mam nadzieję że tak już zostanie. Co jest bardzo ważne dla pacjenta to to że lekarz bez względu na okoliczności nigdy swojego pacjenta nie zostawi. Właśnie Pan dr. taki jest-nigdy nie zostawia swoich pacjentów na pastwę nieuchronnego losu. Pn dr. ma ogromną wiedzę i zawsze ma mnóstwo pomysłów w walce o wzrok. Na prawdę gorąco polecam Lens med, tam pacjent czuje się niemal jak w domu, w ciepłej atmosferze, którą tworzą ludzie tam pracujący.
Aga J
Aga J
12:17 01 Aug 18
Jesli masz problemy z oczami to tylko w przyjaznym i energetycznym miejscu jakim jest klinika LENS MED w Tychach.Wokół przyjazne uśmiechnięte twarze personelu i fachowe podejście do pacjenta.Moim i mojego męża guru to Pan Doktor Jacek Szendzielorz który jest najlepszym fachowcem w tej dziedzinie.Człowiek jest zawsze zestresowany poddając się zabiegom ale wiedząc że zajmuje się Tobą taki fachowiec stres nie ma szans.Pozdrowienia dla całej zalogi.💝💝
Anna Szmydki
Anna Szmydki
06:37 09 Aug 18
Opinię wystawiam jako jeden z "najtrudniejszych" typów pacjenta, jako lekarz. Jakość diagnostyki, profesjonalizm zabiegowy oraz opieka nad pacjentem na wspaniałym poziomie.
Paweł Dobrakowski
Paweł Dobrakowski
14:14 08 Aug 18
Pięć gwiazdek to za mało!!!- Mistrzowsko wykonane (w 2010 roku) przez Dr Jacka Szendzielorza zabiegi usunięcia zaćmy obu oczu (przy dużej krótkowzroczności: po -14 dioptrii) dały mi luksus nieużywania okularów do dziś (a mam już 71 lat).- Niezwykle fachowa opieka Dr Aleksandry Mikulskiej-Cholewy pozwala mi utrzymywać ten stan już osiem lat.- Tak ważna dla pacjenta (a przyjeżdżam z Krakowa co najmniej dwa razy w roku) przyjazna atmosfera – pełna życzliwości, ciepła, uśmiechu i chęci pomocy tworzona jest przez cały zespół, a zwłaszcza przez Panią Stefanię Jeger, która potrafi w sposób niezwykle ujmujący i kulturalny, a równocześnie zdecydowany, „kierować ruchem” pacjentów, co czasami wymaga sporego kunsztu i cierpliwości.Oby w następnych latach ten wysoki poziom został utrzymany i tym samym Lens-Med nadal był placówką godną polecenia!
Ewa KRYNICKA
Ewa KRYNICKA
15:38 09 Sep 18
Profoska jakich mało . W koncu czułem się jak pacjent a nie jak ofiara losu pozdrawiam 🙂
PatriaNostraLex
PatriaNostraLex
13:13 24 Sep 18
Bardzo przyjemna przychodnia, uprzejma obsługa. Konsultowałem zabieg i lekarz okulista udzielił mi rzeczowych i uczciwych odpowiedzi na każdy temat. Natomiast nie mogę ocenić samych zabiegów ponieważ byłem jedynie zasięgnąć drugiej opinii.
Peter C.
Peter C.
15:04 30 Sep 18
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz życzliwości personelu począwszy od pań z recepcji,a skończywszy na pani dr Klimek.Pięć gwiazdek.
Stanislaw Iwaniuk
Stanislaw Iwaniuk
16:26 31 Aug 18
LENS-MED ośrodek godny polecenia profesjonalna miła kadra lekarzy ,,zawsze uśmiechnięte panie w rejestracji.Operacje,które miałam w tym ośrodku przeszłam zupełnie bez stresu jestem bardzo zadowolona polecam I dziękuje
Maria Kędzierska
Maria Kędzierska
10:01 21 Dec 18
Polecam - profesjonalna obsługa, a przy tym bardzo życzliwe podejście, co w sytuacji lęku o zdrowie bardzo się liczy.
Justyna Skiba
Justyna Skiba
17:39 22 Jan 19
Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa. Z pełnym przekonaniem polecam. Pacjent czuje się zaopiekowany a przede wszystkim dokładnie o wszystkim poinformowany.
Marta Olko
Marta Olko
16:11 03 Mar 19
Wspaniali Lekarze 🙂 profesjonalna i miła obsługa. To nasze rodzinne centrum optyczne - Polecam !
Katarzyna Kraszewska
Katarzyna Kraszewska
13:24 23 Apr 19
Super optyk, bardzo fajne okulary Panie mi dobrały.Jestem mega zadowolony,polecam!!!
lil trieepierp
lil trieepierp
20:33 15 Jun 19
Całkiem niedawno odbyłem wizytę u Pani dr Zambrzyckiej i jestem bardzo miło zaskoczony profesjonalnym podejściem do pacjenta. Recepcjonistka poinformowała mnie o kosztach, mozliwych dodatkowych badaniach jak i opóźnieniu. Lekarz z dużym zainteresowaniem wysłuchał mojego problemu ze wzrokiem, zostalem przebadany na kilku sprzetach i zostały zaproponowane mi dwie wersje leczenia. Zarowno ze względów zdrowotnych (dla sprawdzenia) jak i ze względów finansowych (ewentualne leczenie operacyjne). Wizyta prywatna - owszem nie tania, ale warta swojej ceny! Warto czekać - mimo kilkuminutowych opóźnień, sama wizyta też sporo trwa, co równoważny czekanie. Polecilem znajomym!
marek
marek
16:00 10 Oct 19
Jestem pacjentka zespolu specjalistow LENS-MED od Lutego 2019 r. Moje slowa nie zdolaja wyrazic mojej wdziecznosci calemu zespolowi za otrzymana pomoc, profesionalizm, wiedze medyczna, ktora to pomoc pomogla mi powrocic do zdrowia i poprawic widzenie ktore utracilam po dwukrotnych odklejaniach siatkowki w prawym i lewym oku. Dzieki leczeniu Dr.Szendzielarza odzyskalam zdolnosc widzenia, mozliwosc czytania i uczestniczenia w codziennych zajeciach, ktore to zdolnosci utracilam na skutek odklejania siatkowki. Chce podziekowac wszystkim lekarzom wspolpracujacym z w/w klinice, wszystkim osobom pracujacym w recepcji, calemu personelowi dokladajacemu staran podczas zabiegow operacyjnych, i wszystkim tym ktorych nie wymienilam a ktorzy tworza zgrany zespol specjalizujacy sie w leczeniu trudnych przypadkow okulistycznych. Moja wdziecznosc jest i pozostanie na zawsze, goraco polecajac w/w klinike dla wielu osob bezskutecznie szukajacych pomocy w trudnych okulistycznych przypadkach.Z powazaniem, Renata Seemann-Kocon
RENATA SEEMANN-KOCON
RENATA SEEMANN-KOCON
19:48 01 Nov 19
Byłam dzisiaj z córką pierwszy raz, jesteśmy zachwycone! Od wejścia super atmosfera, profesjonalna, ale bez zajęcia! Ale nasze serce skradła pani doktor ! Odczarowała nam poważną wadę wzroku u córki, tłumacząc, odpowiadając w zrozumiałym przez nas języku i cierpliwie odpowiadając na każde pytanie. Dziękujemy za miła opiekę, będziemy wracać!
Agata Kuras
Agata Kuras
18:58 13 Feb 20
Profesjonalny personel i bardzo miła obsługa, serdecznie polecam!
Dawid Rańda
Dawid Rańda
16:39 19 Feb 20
LENS-MED to miejsce, gdzie wspaniali lekarze i pielęgniarki przywracają ludziom wiarę w odzyskanie wzroku i tak się dzieje naprawdę. Słowa uznania dla najlepszego specjalisty w dziedzinie okulistyki dr J. Szendzielorza. Dziękuje serdecznie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm. Polecam wszystkim skorzystanie z zabiegów w LENS-MED.
Jolanta G
Jolanta G
20:59 25 Feb 20
Bardzo fachowa i szybka obsługa, na najwyższym poziomie. Panie w recepcji bardzo pomocne i profesjonalne. Polecam
Megi Z
Megi Z
12:53 24 Sep 20
Panie z rejestracji bardzo sympatyczne oraz pomocne. Bardzo dobrzy specjaliści szczególnie dr Klimek, która z sercem podeszła do mojej niepełnosprawnej mamy. Polecam to miejsce z całego serca.
Magdalena Tatoj
Magdalena Tatoj
18:55 24 Sep 20
Profesjonalnie, liczy się człowiek....tylko to czekanie momentami osłabia 😜
Mirosława Urbańska
Mirosława Urbańska
14:46 29 Sep 20
Fachowa opieka lekarska nad oczami ze strony lekarzy. Oczywiście Panie obsługujące klientów w salonie optycznym przesympatyczne, zawsze doradzą z uśmiechem na ustach, aż chce się przychodzić na wizyty kontrolne.
Przemysław Czop
Przemysław Czop
08:43 16 Oct 20
Bardzo miła obsługa, duży wybór oprawek i fachowa pomoc.
Basia
Basia
15:21 19 Oct 20
Fachowe podejście do pacjenta i profesjonalna porada lekarska. Fantastyczna i pomocna opieka ze strony Pań z rejestracji. Polecam serdecznie.
Mała Gosia
Mała Gosia
14:54 10 Nov 20
Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Nawet w tym trudnym czasie istnieje możliwość odbycia konsultacji lekarskiej. Bardzo miłe, rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam!
Jagoda Śleziona
Jagoda Śleziona
19:30 15 Nov 20
Operacja zaćmy...bałem się, ale strach ma wielkie oczy. Cały zespół pełen profesjonalizm, polecam !!!Roman Sz.
cypis
cypis
20:57 18 Dec 20
Brak mi słów by wyrazić rzetelną opinię. Profesjonalizm, kultura, szacunek do pacjenta... Wszystko to, czego nie uświadczymy w ośrodkach publicznych, spotkamy tutaj. Pięć gwiazdek to za mało, polecam każdemu!
Wojciech Krakowiak
Wojciech Krakowiak
22:17 30 Dec 20
Miła i profesjonalna obsługa. Kompleksowa porada i całościowe podejście do pacjenta. Zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa i dezynfekcji w tym trudnym czasie pandemii. Gorąco polecam!
Magdalena Rustoum
Magdalena Rustoum
19:29 05 Jan 21
Byłem dziś z opiłkiem w oku miłe sympatyczne panie w recepcji i bardzo miła pani doktor która ma fajne podejście do pacjenta choć byłem zestresowany to pani profesjonalnie podeszła do mojego problemu i bardzo sprawnie udzieliła mi pomocy naprawdę polecem 👍
Marek Sidorczuk
Marek Sidorczuk
16:54 13 Jan 21
Do Pana Doktora Jacka Szendzielorza trafiliśmy z polecenia. Warto było czekać na termin. Bardzo spokojna wizyta, dokładne badania. Wszystko jasno wytłumaczone. Dziękujemy i polecamy.
magda dafne
magda dafne
19:59 02 Mar 21
Zdecydowanie miejsce godne polecenia!!!!Kompleksowa porada, całkowite podejście do pacjenta na najwyższym poziomie zarówno jak ze strony lekarza jak i ze strony pań z rejestracji.Wykonywałam plastykę powiek,która przebiegła sprawnie,bezboleśnie iw przesympatycznej atmosferze co dało mi poczucie bezpieczeństwa.Jestem bardzooo zadowolona i szczerze polecam ta klinikę!!!
SAAB
SAAB
09:59 06 Apr 21
Polecam zakład optyczny którego jestem klientką od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych tam okularów . Obsługa bardzo indywidualnie podchodzi do każdego , pełen profesjonalizm . POLECAM
Iwona ,
Iwona ,
15:51 30 Apr 21
Rewelacja, super profesjonalna obsługa od samego wejścia, od Pań z rejestracji począwszy - miłe, uśmiechnięte z podejściem do pacjenta, profesjonalne badania aż po fantastyczną Panią doktor Joannę Klimek, która nas badała. Kompleksowa porada i całościowe podejście do pacjenta. Zachowane wszelkie zasady bezpieczeństwa i dezynfekcji w obecnych czasach. Gorąco polecam!
Jacek Marta
Jacek Marta
21:22 21 Jun 21
Po wielu mało owocnych wizytach u różnych specjalistów mocno zniesmaczona trafiłam do kliniki Lens Med na ul. Narcyzów. Pani Doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, zrobiła badania, poinformowała o możliwych przyczynach, wyjaśniła co należy robić dalej. Wizyta była długa i konkretna. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wreszcie. Polecam.
Marzena D
Marzena D
15:02 25 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Kompetentne panie rejestratorki, miła atmosfera oraz przemiła i profesjonalna pani doktor. Duży wybór oprawek.Polecam.
Katarzyna Ryś
Katarzyna Ryś
18:03 25 Jun 21
Miła i profesjonalna obsługa począwszy od rejestracji skończywszy na samej wizycie w gabinecie 😁 Pani Doktor Fortuna bardzo indywidualnie i profesjonalnie podeszła do syna... Polecam z całego serca 😀
Anna Synowiec
Anna Synowiec
20:09 25 Jun 21
Bardzo profesjonalna j uprzejma obsługa. Idealnie dobrane okulary i soczewki. Gorąco polecam obydwa punkty w w Tychach
Robert kostka
Robert kostka
14:46 23 Jul 21
Chciałabym jeszcze raz podziękować p.dr zambrzyckiej. Mialam na powiece brodawczaka. Bałam się go usunąć. Dzięki p.dr już jest po problemie. Bardzo profesjonalne i psychologiczne podejście do trudnych pacjentow🤪
Alina Lenort
Alina Lenort
15:14 16 Dec 21
Ogromne podziękowania dla dr Jacka Szendzielorza i całego zespołu z klinki Lens Med w Tychach! Jestem po zabiegach wszczepienia sztucznych soczewek. Oczywiście, że były obawy, ale profesjonalizm i niezwykła życzliwość personelu medycznego Kliniki sprawiają, że zapomina się o lęku. Dla mnie osobiście to jest dosłownie CUD, bo po wielu latach problemów ze wzrokiem teraz widzę doskonale. Dziękuję za opiekę, życzliwość i profesjonalizm. Daję 10*, choć można tylko 5.Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim Klinikę Lens Med.
Krzysztof Rurański
Krzysztof Rurański
13:13 30 Jan 22
Ekstra, miła obsługa. Panie pomagają w doborze😊❤
Emilka Krause
Emilka Krause
13:48 06 Apr 22
Wszystko pięknie ładnie pozdrawiam 💪💪💪🙂🙂🙂🙂
Kulek 1982
Kulek 1982
10:47 09 Jun 22
Bardzo miła i profesjonalna obsługa , cierpliwa , pomocna w doborze odpowiednich okularów i oprawek . Widać że Panie serce wkładają w swoją pracę.Panie konsultowały się również między sobą, żeby wybrać dla mnie i mojej mamy jak najlepszą opcję za co bardzo dziękujemy.Fantastyczny kontakt z klientem. Pełen profesjonalizm .Miejsce godne polecenia.
Dropkik XD
Dropkik XD
13:43 13 Jul 22
Mialam ogromny problem z oczami. Specjalisci z Lens Med uratowali mi wzrok. Wiedza, szybka trafna diagnoza. Pelny profesjonalizm oraz obrażona wiedza, poparta doświadczeniem Serdecznie polecam!
AGNIESZKA Woźniak
AGNIESZKA Woźniak
16:18 28 Sep 22
Szczerze polecam całą przychodnię i Panią dr. Joannę Klimek, która bardzo dba o pacjenta☺️☺️Cieszę się, że trafiłam na tak wykfalifikowyany i profesjonalny zespół 🙂 Panie rejestratorki które są bardzo miłe i pomocne, też zasługują na uwagę bo zawsze dbają o samopoczucie pacjenta🥰☺️ Serdecznie polecam klinikę Lens Med!:)
Weronika Ryy
Weronika Ryy
19:17 29 Sep 22
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu blefaroplastyki powiek przez Panią doktor ZambrzyckąSzczerze polecam wszystkim Paniom , które mają dylemat czy poddać się temu zabiegowiMiły, serdeczny personelWszystko na wysokim poziomie
Beata Woloszczuk
Beata Woloszczuk
09:42 27 Mar 23
Polecam. Bardzo miła obsługa. Wszystkie Panie czy to w rejestracji czy u optyka bardzo miłe i pomocne. Pani doktor Joanna Klimek z uśmiechem i na spokojnie wszystko tłumaczyła a badania przebiegały bardzo sprawnie. Pani, która wstępnie badala mój wzrok też była bardzo sympatyczna i miła. Jeszcze raz gorąco polecam.
Karolina Nolda
Karolina Nolda
22:40 24 Feb 23
Ładnie wyposażony budynek w potrzebna aparaturę. Niestety cenowo nie dla wszystkich przystępny.
Ewa Noras
Ewa Noras
13:03 12 May 23
Jestem pod wrażeniem . cały zespół od wejścia bardzo serdeczny miły.Pani dr.Zembrzycka to najlepsza okulistka profesjonalistką a byłam wcześniej u kilku okulistów.Pani współpracująca z Panią doktor to istny anioł.Spokojna cierpliwa delikatna Pani doktor również cierpliwa empatyczna.Goraco polecam.
Ola stajer Stajer
Ola stajer Stajer
11:12 04 Nov 23
Call Now ButtonUmów się na wizytę! Skip to content