Okulary starannie dopasowane do Ciebie!

Dobór okularów to jeden z trudniejszych wyborów dla klientów przychodzących do salonu optycznego. Nasi optycy dyplomowani sprawią, że dobór właściwych opraw i soczewek okularowych stanie się dużo łatwiejszy! Odpowiemy na trapiące Was wątpliwości, a dobrze dobrane okulary staną się ważną częścią Waszego wizerunku!

Okulary dobierane są w kilku etapach.

  1. Lekarz specjalista ustala odpowiednie moce dla każdego typu korekcji.

  2. Następnie wspólnie z optykiem wybierana jest odpowiednia oprawa, która pozwoli na optymalne wykorzystanie soczewek i dopasowanie do indywidualnego stylu życia.

    Jednym z najważniejszych aspektów wyboru oprawy okularowej jest jej wygląd. Określenie kształtu twarzy oraz ustalenie typu i koloru oprawy, która najlepiej pasuje do Twojego typu urody.

  3. Następnie dokonuje się pomiarów parametrów, które wpływają na prawidłowe widzenie w okularach. W naszym salonie pomiary są dokonywane są m.in. specjalnym sprzętem do wideocentracji.

    W przypadku soczewek o bardziej skomplikowanej konstrukcji, bierzemy pod uwagę więcej indywidualnych cech, jak położenie docelowej soczewki względem oka, czy tzw. panoramę oprawy, co pokazuje w jaki sposób zakrzywiona jest oprawka. Mamy zatem pewność, że dana soczewka jest dobierana i produkowana indywidualnie dla każdego pacjenta.

  4. Ostatnim punktem jest wywiad dotyczący oczekiwań oraz wybór soczewki spośród różnych dostępnych wariantów. Rodzaje soczewek okularowych

NARCYZÓW 24

tel: 32 329 80 88

czynne zgodnie z harmonogramem
pracy lekarzy
 

ul. WYSZYŃSKIEGO 3

tel: 32 327 39 56

Pn-Pt: 09:00-18:00
Sb: 09.00 – 13.00
Call Now ButtonUmów się na wizytę! Skip to content